Szukaj

Internet

wady i zalety orange flex

Wady i zalety Orange Flex

Orange Flex to nowatorska oferta telefonii komórkowej, którą interesuje się coraz więcej osób – warto zatem poznać wszystkie wady i zalety takiego rozwiązania. Oferta polega na korzystaniu z usług sieci komórkowej w ramach płatnej subskrypcji. Podobnie jak serwisy streamingowe, operator automatycznie pobiera z konta użytkownika określoną kwotę za udostępnienie usług, przy czym oferta nie jest wiążąca i można w każdej chwili się z niej wycofać. Jakie korzyści zyskuje użytkownik oferty Flex i na co musi uważać?

wady i zalety ankiety

Wady i zalety ankiety

Ankieta ma swoje wady i zalety, przy czym obecnie jest to najczęściej stosowana metoda badawcza. W odróżnieniu od innych sposobów zbierania danych (np. wywiadu telefonicznego lub bezpośredniego) w ankiecie odpowiedzi zapisuje osoba badana, a ankieter nie musi być obecny podczas tej czynności. Jakie korzyści zapewnia badanie ankietowe? Dlaczego czasami ankieta może się nie sprawdzić?

wady i zalety androida

Wady i zalety Androida

Android ma wady i zalety, jednak tych drugich prawdopodobnie jest więcej, bo system ten ma około 72-procentowy udział w mobilnym ruchu internetowym. Trudno powiedzieć, czy użytkownicy na całym świecie ubóstwiają „zielonego robota”, jednak jedno jest pewne – żaden inny system operacyjny na urządzenia mobilne nie jest tak rozpowszechniony i łatwo dostępny. Na czym polega fenomen Androida? Jakie wady mogą zniechęcać do wyboru urządzeń z tym systemem?

wady i zalety reklamy w internecie

Wady i zalety reklamy w internecie

Reklama w internecie ma wady i zalety. W czasach zdominowanych przez internet trudno sobie wyobrazić promowanie działalności bez tego medium. Reklama online zastosowana umiejętnie zapewni marce rozpoznawalność i zwiększy konwersję na stronie internetowej firmy. Z kolei nieprzemyślana reklama nie przyniesie żadnych efektów (poza stratą pieniędzy), a nawet może negatywnie odbić się na wizerunku.

wady i zalety internetu

Wady i zalety internetu

Internet ma swoje wady i zalety. Globalna sieć jest nie tylko źródłem rozrywki, ale przede wszystkim dostarcza informacji i oferuje internautom mnóstwo możliwości rozwoju. Warto przy tym pamiętać o zagrożeniach, które czyhają już na najmłodszych użytkowników.

wady i zalety mediów społecznościowych

Wady i zalety mediów społecznościowych

Media społecznościowe mają liczne wady i zalety – jakie? Artykuł przedstawia najważniejsze zagrożenia i korzyści związane z korzystaniem z tego rodzaju serwisów internetowych.

wady i zalety airbnb

Wady i zalety Airbnb

Airbnb to jeden z największych portali internetowych, oferujących noclegi na całym świecie. Osoby, które chcą wiedzieć, jak rezerwować noclegi i na co zwracać uwagę, powinny mieć świadomość, że portal Airbnb ma swoje plusy i minusy. Które warto poznać?

wady i zalety booking.com

Wady i zalety Booking.com

Booking.com to jedna z najbardziej znanych platform internetowych, gdzie można zarezerwować krótko czy długoterminowy nocleg. Osoby, które szukają tam dla siebie miejsca na urlop czy wyjazd służbowy, powinny wiedzieć, że Booking.com ma swoje wady i zalety. O jakich najczęściej piszą użytkownicy tego portalu?

wady i zalety kupowania roweru przez internet

Wady i zalety kupowania roweru przez internet

W dzisiejszych czasach chyba nie ma już produktu, którego nie można byłoby kupić przez internet. Również miłośnicy dwóch kółek mogą wygodnie, bez wychodzenia z domu, wybrać idealny sprzęt dla siebie. Kupowanie roweru przez internet może mieć jednak swoje plusy, jak i minusy. O czym warto pamiętać, przed sfinalizowaniem transakcji?