Szukaj

Sport

wady i zalety treningu w domu

Wady i zalety treningu w domu

Trening w domu może zapewnić podobne efekty jak ćwiczenie w siłowni, jednak warto poznać najważniejsze wady i zalety tej decyzji. U wielu osób najważniejszą motywacją będą związane z tym oszczędności, jednak trzeba wziąć pod uwagę, że dobry sprzęt do treningu siłowego czy wytrzymałościowego nie jest tani. Czy rezygnacja z zakupu karnetu rzeczywiście się opłaca?

wady i zalety pracy jako trener personalny

Wady i zalety pracy jako trener personalny

Praca jak trener personalny ma swoje wady i zalety, przy czym jest to jeden z ciekawszych zawodów, jaki można wykonywać bez ukończenia studiów wyższych. Wiele jednak zależy od tego, gdzie i na jakich zasadach pracuje trener. Niektórzy prowadzą działalność gospodarczą i współpracują z siłowniami jako wolni strzelcy, inni pracują na stałe w jednym miejscu. Na jakie zarobki może liczyć trener personalny i czy warto wiązać swoją przyszłość z tym zawodem?

wady i zalety kupowania roweru przez internet

Wady i zalety kupowania roweru przez internet

W dzisiejszych czasach chyba nie ma już produktu, którego nie można byłoby kupić przez internet. Również miłośnicy dwóch kółek mogą wygodnie, bez wychodzenia z domu, wybrać idealny sprzęt dla siebie. Kupowanie roweru przez internet może mieć jednak swoje plusy, jak i minusy. O czym warto pamiętać, przed sfinalizowaniem transakcji?

wady i zalety jazdy na rolkach

Wady i zalety jazdy na rolkach

Jazda na rolkach ma swoje wady i zalety. Ten sport fascynuje nie tylko dzieci, także dorośli chętnie zakładają rolki i próbują swoich sił. To również świetny sposób na rekreację, ale trzeba wiedzieć, że jazda na rolkach ma swoje wady i zalety. Co zatem może przekonać do tego sportu albo wręcz do niego zniechęcić?

wady i zalety jazdy na snowboardzie

Wady i zalety jazdy na snowboardzie

Snowboard to sport, który jest niemal tak samo popularny jak narty. Kiedy tylko zimą na stokach narciarskich pojawia się śnieg, swoich sił można próbować także na desce snowboardowej. Fani zimowych sportów muszą się jednak liczyć z tym, że jazda na snowboardzie ma swoje wady i zalety. O jakich warto wiedzieć?

wady i zalety jazdy na rowerze

Wady i zalety jazdy na rowerze

Miłośnicy aktywnego trybu życia wyznają zasadę, że cztery kółka można z powodzeniem zamienić na dwa. W końcu na rowerze można dojeżdżać do pracy, na uczelnię czy do sklepu. To świetny sposób na poprawę kondycji i oszczędność pieniędzy. Warto jednak wiedzieć, że jazda na rowerze ma swoje plusy i minusy. Które z nich mogą skłonić do zakupu roweru, a które przyczynią się do zrezygnowania z takiego pomysłu?

wady i zalety jazdy na nartach

Wady i zalety jazdy na nartach

Jazda na nartach to sport, który co roku na górskie stoki przyciąga rzesze osób. Szusowanie na stokach może urozmaicić rodzinny weekend, tygodniowy urlop z przyjaciółmi albo kilkudniowy wyjazd w gronie znajomych. Instruktorzy przekonują, że jazdę na nartach mogą opanować nawet osoby dorosłe. Trzeba jednak uczciwie powiedzieć, że jazda na nartach ma swoje wady i zalety. Jakie to są?