Szukaj

Turystyka

wady i zalety penthouse

Wady i zalety penthouse

Penthouse – tym mianem określa się duże, luksusowe mieszkania o podwyższonym standardzie. Tego typu lokale deweloperzy umieszczają na samym szczycie najwyższych budynków w mieście. Z taką lokalizacją apartamentu wiąże się wiele zalet, ale i wad.

wady i zalety bungalow

Wady i zalety bungalow

Bungalowy, czyli jednokondygnacyjne, podmiejskie domy mieszkalne stopniowo zyskują w naszym kraju na popularności. Trudno się dziwić, gdyż dobrze zaprojektowane, potrafią być bardzo funkcjonalne, a przy tym estetyczne. Zobaczmy, jakie wady i zalety posiada bungalow.

wady i zalety transportu lotniczego

Wady i zalety transportu lotniczego

Transport lotniczy ma swoje wady i zalety – podobnie jak pozostałe gałęzie transportu. W jakich sytuacjach samolot sprawdza się lepiej niż transport morski czy kolejowy? Dlaczego niektórzy pasażerowie rezygnują z transportu lotniczego na rzecz innych środków transportu? Odpowiedzi na te oraz inne pytania można znaleźć w niniejszym artykule.

wady i zalety transportu kolejowego

Wady i zalety transportu kolejowego

Transport kolejowy ma wady i zalety. W pewnych sytuacjach sprawdza się lepiej niż transport drogowy – dotyczy to zarówno przewozu pasażerów, jak i towarów. Jednak w wielu przypadkach transport kolejowy jest mało opłacalny lub uciążliwy. Poniższy artykuł wskazuje najważniejsze argumenty za i przeciw transportowi kolejowemu.

wady i zalety transportu samochodowego

Wady i zalety transportu samochodowego

Transport samochodowy ma wady i zalety. Spośród wszystkich gałęzi transportu to samochody mają największy udział w przewozie osób i rzeczy. Stanowią też uzupełnienie procesu transportowego realizowanego drogą szynową, powietrzną i wodną.

wady i zalety agroturystyki

Wady i zalety agroturystyki

Gospodarstwa agroturystyczne zdecydowanie mają wiele do zaoferowania swoim gościom. Cisza, spokój i relaks! W takich warunkach aż się chce odpoczywać. Nie można jednak patrzeć na taką formę turystyki tylko przez pryzmat samych plusów, bo agroturystyka ma i wady i zalety. Jakie najczęściej wymieniają turyści?

wady i zalety airbnb

Wady i zalety Airbnb

Airbnb to jeden z największych portali internetowych, oferujących noclegi na całym świecie. Osoby, które chcą wiedzieć, jak rezerwować noclegi i na co zwracać uwagę, powinny mieć świadomość, że portal Airbnb ma swoje plusy i minusy. Które warto poznać?

wady i zalety booking.com

Wady i zalety Booking.com

Booking.com to jedna z najbardziej znanych platform internetowych, gdzie można zarezerwować krótko czy długoterminowy nocleg. Osoby, które szukają tam dla siebie miejsca na urlop czy wyjazd służbowy, powinny wiedzieć, że Booking.com ma swoje wady i zalety. O jakich najczęściej piszą użytkownicy tego portalu?

wady i zalety podróżowania

Wady i zalety podróżowania

Podróżowanie to niezwykle ciekawy sposób na spędzanie wolnego czasu. Nic tak nie kształci i rozwija, jak właśnie zwiedzanie różnych zakątków świata. Podróżowanie ma jednak też swoje słabe strony, które zdecydowanie warto wziąć pod uwagę przed rezerwacją hotelu czy wykupieniem biletu lotniczego. Jakie zatem są wady i zalety podróżowania?